Roddy McDowall – Biografija

Roderick Andrew Anthony Jude “Roddy” McDowall (17. septembar, 1928 – 3. oktobar, 1998) englesko-američki glumac, filmski reditelj i fotograf. Najpoznatiji po portretisanju Corneliusa i Caesara u originalnom serijalu Planet of the Apes, kao i Galena u telvizijskoj spin-off seriji. Počinje svoju glumačku karijeru kao dijete u Engleskoj a nastavlja u Sjedinjenim državama, u How Green Was My Valley (1941), My Friend Flicka (1943) i Lassie Come Home (1943).

Kao stariji, McDowall je glumio kao karakterni glumac na radiju, stejdžu, filmu i televiziji. Za portretisanje Augustusa u istorijskoj drami Cleopatra (1963) nominovan je za Zlatni globus. Sljedeće poznatije uloge uključuju filmove The Longest Day (1962), The Greatest Story Ever Told (1965), That Darn Cat! (1965), Inside Daisy Clover (1965), Bedknobs and Broomsticks (1971), The Poseidon Adventure (1972), Funny Lady (1975), The Black Hole (1979), Class of 1984 (1982), Fright Night (1985), Overboard (1987), Fright Night Part 2 (1988) i A Bug's Life (1998). Bio je na raznim funkcijama u Bordu guvernera Akademije filmske umjetnosti i selekcione komisije centra Kennedy. Bio je jedan od članova Borda za čuvanje nacionalnog filma i reprezentovao je udruženje filmskih glumaca u bordu sve do svoje smrti.

Filmografija
 1999 Godzilla: The Series (TV Series)
Dr. Hugh Trevor

DeadLoch (1999) … Dr. Hugh Trevor (voice)
 1998 Star Power: The Creation of United Artists (Video documentary)
Narrator (voice)
 1998 When It Clicks (Short)
Professor Bark
 1998 Loss of Faith (TV Movie)
Henry Stokes
 1998 A Bug's Life (Video Game)
Mr. Soil (voice)
 1998 A Bug's Life
Mr. Soil (voice)
 1998 Superman (TV Series)
The Mad Hatter / Jervis Tetch

Knight Time (1998) … The Mad Hatter / Jervis Tetch (voice)
 1998 The New Batman Adventures (TV Series)
The Mad Hatter / Jervis Tetch

Animal Act (1998) … The Mad Hatter / Jervis Tetch (voice)
Over the Edge (1998) … The Mad Hatter / Jervis Tetch (voice)
 1996-1998 Pinky and the Brain (TV Series)
Snowball
 1998 Something to Believe In
Gambler
 1996 Bullet Hearts (TV Movie)
 1996 Unlikely Angel (TV Movie)
Saint Peter
 1996 Gargoyles: The Goliath Chronicles (TV Series)
Proteus

Seeing Isn't Believing (1996) … Proteus (voice)
 1996 Remember WENN (TV Series)
Giles Aldwych

Don't Act Like That (1996) … Giles Aldwych
 1996 Dead Man's Island (TV Movie)
Trevor Dunnaway
 1996 Duckman: Private Dick/Family Man (TV Series)
Akers

Apocalypse Not (1996) … Akers (voice)
 1996 Gargoyles (TV Series)
Proteus

The New Olympians (1996) … Proteus (voice)
 1996 Tracey Takes On… (TV Series)
Rex Gaydon

Nostalgia (1996) … Rex Gaydon
 1996 It's My Party
Damian Knowles
 1996 Star Hunter (Video)
Riecher
 1995 The Grass Harp
Amos Legrand
 1995 The Alien Within (TV Movie)
Dr. Henry Lazarus
 1994 Galaxy Beat (TV Movie)
Corporal Cod (voice)
 1994 The Tick (TV Series)
The Breadmaster
 1994 Angel 4: Undercover
Geoffrey Kagen
 1994 Red Planet (TV Mini-Series)
Headmaster Marcus Howe

Episode #1.3 (1994) … Headmaster Marcus Howe (voice)
Episode #1.2 (1994) … Headmaster Marcus Howe (voice)
Episode #1.1 (1994) … Headmaster Marcus Howe (voice)
 1992-1994 Batman: The Animated Series (TV Series)
The Mad Hatter / Jervis Tetch / Dr. Jervis Tetch

Trial (1994) … Jervis Tetch / The Mad Hatter (voice)
The Worry Men (1993) … The Mad Hatter / Dr. Jervis Tetch (voice)
Perchance to Dream (1992) … The Mad Hatter / Dr. Jervis Tetch (voice)
Mad as a Hatter (1992) … The Mad Hatter / Jervis Tetch (voice)
 1994 Burke's Law (TV Series)
Maurice Gillette

Who Killed Alexander the Great? (1994) … Maurice Gillette
 1994 Hart to Hart: Home Is Where the Hart Is (TV Movie)
Jeremy Sennet
 1994 Heads (TV Movie)
Fibris Drake
 1993 The Evil Inside Me
Pauly
 1993 Swat Kats: The Radical Squadron (TV Series)
Lenny Ringtail / Madkat

Enter the Madkat (1993) … Lenny Ringtail / Madkat (voice)
 1993 2 Stupid Dogs (TV Series)
Chameleon

Substitute Teacher/Chameleon/Seeing Eye Dogs (1993) … Chameleon (voice)
 1993 Dream On (TV Series)
Bob Jeffers

Depth Be Not Proud (1993) … Bob Jeffers
 1992 Camp Candy (TV Series)

When It Rains… It Snows (1992) … (voice)
 1992 The Sands of Time (TV Movie)
Alan Tucker
 1992 Darkwing Duck (TV Series)
Sir Quackmire Mallard

Inherit the Wimp (1992) … Sir Quackmire Mallard (voice)
 1992 Quantum Leap (TV Series)
Edward St. John V

A Leap for Lisa – June 25, 1957 (1992) … Edward St. John V
 1992 The Legend of Prince Valiant (TV Series)
King Frederick

The Battle of Greystone (1992) … King Frederick (voice)
 1990-1992 The New Lassie (TV Series)
Andrew Leeds

A Will and a Way (1992) … Andrew Leeds
Leeds, the Judge (1991) … Andrew Leeds
 1992/I Double Trouble
Philip Chamberlain
 1992 Los gusanos no llevan bufanda
Ernest Peabody
 1991 An Inconvenient Woman (TV Mini-Series)
Cyril Rathbone

Episode #1.2 (1991) … Cyril Rathbone
Episode #1.1 (1991) … Cyril Rathbone
 1991 Timmy's Gift: A Precious Moments Christmas (Video)
Narrator (voice)
 1991 Going Under
Secretary Neighbor
 1991 Deadly Game (TV Movie)
Dr. Aaron
 1991 Earth Angel (TV Movie)
Mr. Tatum
 1991 The Pirates of Dark Water (TV Series)
Niddler

Victory (1991) … Niddler (voice)
Betrayal (1991) … Niddler (voice)
Break Up (1991) … Niddler (voice)
Dishonor (1991) … Niddler (voice)
Quest (1991) … Niddler (voice)
 1990 The Color of Evening
Henry Seaton
 1990 Shakma
Sorenson
 1989 Nightmare Classics (TV Series)
Inspector Amos

Carmilla (1989) … Inspector Amos
 1989 Around the World in 80 Days (TV Mini-Series)
McBaines

Episode #1.3 (1989) … McBaines
Episode #1.2 (1989) … McBaines
Episode #1.1 (1989) … McBaines
 1989 Cutting Class
Mr. Dante
 1987-1989 Matlock (TV Series)
Don Mosher / Christopher Hoyt

The Starlet (1989) … Don Mosher
The Chef (1987) … Christopher Hoyt
 1985-1989 Murder, She Wrote (TV Series)
Gordon Fairchild / Dr. Alger Kenyon, PHD

Fire Burn, Cauldron Bubble (1989) … Gordon Fairchild
School for Scandal (1985) … Dr. Alger Kenyon, PHD
 1989 The Big Picture
Judge
 1988 Fright Night Part 2
Peter Vincent
 1988 Remo Williams: The Prophecy (TV Movie)
Chiun
 1987 Overboard
Andrew
 1987 The Wind in the Willows (TV Movie)
Ratty (voice)
 1987 The Wizard (TV Series)
H.E.N.R.I.

H.E.N.R.I. VIII (1987) … H.E.N.R.I. (voice)
 1987 Dead of Winter
Mr. Murray
 1985-1986 Bridges to Cross (TV Series)
Norman Parks

A Theory of Dark Thunder (1986) … Norman Parks
Yesterday Upon the Stair (1986) … Norman Parks
Memories of Molly (1985) … Norman Parks
 1986 GoBots: Battle of the Rock Lords
Nuggit (voice)
 1985 Zoo Ship (voice)
 1985 George Burns Comedy Week (TV Series)
Bob Cratchet

Christmas Carol II the Sequel (1985) … Bob Cratchet
 1985 Alice in Wonderland (TV Movie)
The March Hare
 1985 Fright Night
Peter Vincent
 1985 Hollywood Wives (TV Mini-Series)
Jason Swandle

Episode #1.3 (1985) … Jason Swandle
Episode #1.2 (1985) … Jason Swandle
Episode #1.1 (1985) … Jason Swandle
 1984 Hotel (TV Series)
Anthony Spears

Intimate Strangers (1984) … Anthony Spears
 1984 London and Davis in New York (TV Movie)
Paul Fisk
 1984 The Zany Adventures of Robin Hood (TV Movie)
Prince John
 1983 This Girl for Hire (TV Movie)
Manfred Hayes
 1983 Small & Frye (TV Series)
Prof. Vermeer

Small and Frye (1983) … Prof. Vermeer
 1982-1983 Tales of the Gold Monkey (TV Series)
Bon Chance Louie
 1983 Faerie Tale Theatre (TV Series)
Narrator

Rapunzel (1983) … Narrator
 1979-1982 Fantasy Island (TV Series)
Christopher Lantree / Mephistopheles / Mephistopheles the Devil / …

The Angel's Triangle/Natchez Bound (1982) … Christopher Lantree
The Devil and Mandy Breem/The Millionaire (1980) … Mephistopheles the Devil
The Chain Gang/The Boss (1979) … Gary Pointer
Bowling/Command Performance (1979) … Richard Simmons
 1982 Class of 1984
Terry Corrigan
 1982 Mae West (TV Movie)
Rene Valentine
 1982 Twilight Theater (TV Movie)
 1982 Evil Under the Sun
Rex Brewster
 1981 Judgment Day (TV Movie)
Mr. Heller
 1981 The Million Dollar Face (TV Movie)
Derek Kenyon
 1980 Here's Boomer (TV Series)
Milo Acres / Flournoi Acres

Boomer and Miss 21st Century (1980) … Milo Acres / Flournoi Acres
 1980 The Return of the King (TV Movie)
Samwise Gamgee (voice)
 1980 The Memory of Eva Ryker (TV Movie)
MacFarland
 1980 The Martian Chronicles (TV Mini-Series)
Father Stone

The Martians (1980) … Father Stone
The Settlers (1980) … Father Stone
The Expeditions (1980) … Father Stone (credit only)
 1979 Flying High (TV Series)
Joe

Eye Opener (1979) … Joe
 1979 Scavenger Hunt
Jenkins
 1979 The Black Hole
V.I.N.CENT. (voice, uncredited)
 1979 Mork & Mindy (TV Series)
Chuck the Robot

Dr. Morkenstein (1979) … Chuck the Robot (voice)
 1979 Buck Rogers in the 25th Century (TV Series)
Governor Saroyan

Planet of the Slave Girls (1979) … Governor Saroyan (as Roddy McDowell)
 1979 Trapper John, M.D. (TV Series)
Reverend Barnaby Box

Pilot (1979) … Reverend Barnaby Box
 1979 A Man Called Sloane (TV Series)
Manfred Baranoff

Night of the Wizard (1979) … Manfred Baranoff
 1979 Hart to Hart (TV Series)
Dr. Peterson

Hart to Hart (1979) … Dr. Peterson
 1979 Nutcracker Fantasy
Franz / Fritz (voice)
 1979 Supertrain (TV Series)
Talcott

The Green Girl (1979) … Talcott
 1979 $weepstake$ (TV Series)
Theodore

Episode #1.4 (1979) … Theodore
 1979 The Love Boat (TV Series)
Fred Beery

 1978 The Thief of Baghdad (TV Movie)
Hasan
 1978 The Immigrants (TV Movie)
Mark Levy
 1977-1978 Wonder Woman (TV Series)
Henry Roberts / Professor Arthur Chapman

The Fine Art of Crime (1978) … Henry Roberts
The Man Who Made Volcanoes (1977) … Professor Arthur Chapman
 1978 Circle of Iron
White Robe
 1978 The Cat from Outer Space
Mr. Stallwood
 1978 Rabbit Test
Gypsy Grandmother / Dr. D & C Fishbine (as Roddy Mc Dowall)
 1978 Laserblast
Doctor Mellon (as Roddy McDowell: closing credits)
 1977 Sixth and Main
Skateboard
 1977 The Feather and Father Gang (TV Series)
Vincent Stoddard

The Mayan Connection (1977) … Vincent Stoddard
 1977 The Fantastic Journey (TV Series)
Dr. Jonathan Willoway
 1977 The Rhinemann Exchange (TV Mini-Series)
Bobby Ballard

Episode #1.3 (1977) … Bobby Ballard
Episode #1.2 (1977) … Bobby Ballard
Episode #1.1 (1977) … Bobby Ballard
 1976 Flood! (TV Movie)
Mr. Franklin
 1976 Embryo
Frank Riley
 1976 Harry O (TV Series)
Arnold Applequist

The Mysterious Case of Lester and Dr. Fong (1976) … Arnold Applequist
 1976 Mowgli's Brothers (TV Short)
Narrator / Mowgli (voice)
 1976 Ellery Queen (TV Series)
The Amazing Armitage

The Adventure of the Black Falcon (1976) … The Amazing Armitage
 1975 Mean Johnny Barrows
Tony Da Vince
 1975 Police Woman (TV Series)
Moulton

Pawns of Power (1975) … Moulton
 1975 The White Seal (TV Short)
Narrator (voice)
 1975 Funny Lady
Bobby
 1974 Planet of the Apes (TV Series)
Galen
 1974 Dirty Mary Crazy Larry
George Stanton (uncredited)
 1974 The Snoop Sisters (TV Series)
Lionel Standish

A Black Day for Bluebeard (1974) … Lionel Standish
 1974 The Elevator (TV Movie)
Marvin Ellis
 1973 Miracle on 34th Street (TV Movie)
Dr. Sawyer
 1973 Arnold
Robert
 1972-1973 Love, American Style (TV Series)
Howard (segment “Love and the Stutter”) / Marvin (segment “Love and the Sensuous Twin”)

 1973 McMillan & Wife (TV Series)
Jamie McMillan

Death of a Monster… Birth of a Legend (1973) … Jamie McMillan
 1973 Battle for the Planet of the Apes
Caesar / Cornelius
 1973 The Legend of Hell House
Benjamin Franklin Fischer
 1973 Barnaby Jones (TV Series)
Stanley Lambert

See Some Evil… Do Some Evil (1973) … Stanley Lambert
 1973 Topper Returns (TV Movie)
Cosmo Topper Jr.
 1972 McCloud (TV Series)
Phil Sandler

The Park Avenue Rustlers (1972) … Phil Sandler
 1972 Mission: Impossible (TV Series)
Leo Ostro

The Puppet (1972) … Leo Ostro
 1972 The Rookies (TV Series)
Fenner

Dirge for Sunday (1972) … Fenner
 1972 The Delphi Bureau (TV Series)
Harold

 1972 Columbo (TV Series)
Roger Stanford

Short Fuse (1972) … Roger Stanford
 1971 What's a Nice Girl Like You…? (TV Movie)
Albert Soames
 1971 Ironside (TV Series)
Jamie Shannon

Murder Impromptu (1971) … Jamie Shannon
 1971 A Taste of Evil (TV Movie)
Dr. Michael Lomas
 1971 Bedknobs and Broomsticks
Mr. Jelk
 1971 Terror in the Sky (TV Movie)
Dr. Ralph Baird
 1971 Journey to Murder
Rollo Verdew (The Killing Bottle)
 1970 Medical Center (TV Series)
Carl Marris

Crisis (1970) … Carl Marris
 1968-1970 The Name of the Game (TV Series)
Early McCorley / Philip Saxon

Why I Blew Up Dakota (1970) … Early McCorley
The White Birch (1968) … Philip Saxon
 1969 Night Gallery (TV Series)
Jeremy Evans

 1969 Angel, Angel, Down We Go
Santoro
 1969 Hello Down There
Nate Ashbury
 1969 Midas Run
Wister
 1969 It Takes a Thief (TV Series)
Roger

Boom at the Top (1969) … Roger
 1969 Journey to the Unknown (TV Series)
Rollo Verdew

The Killing Bottle (1969) … Rollo Verdew
 1968 5 Card Stud
Nick Evers
 1968 The Legend of Robin Hood (TV Series)
Prince John

Episode dated 18 February 1968 (1968) … Prince John
 1968 Planet of the Apes
Cornelius
 1968 The Felony Squad (TV Series)
Ollie Olds

The Flip Side of Fear: Part 2 (1968) … Ollie Olds
The Flip Side of Fear: Part 1 (1968) … Ollie Olds
 1967 Cricket on the Hearth (TV Movie)
Cricket Crocket (voice)
 1967 The Danny Thomas Hour (TV Series)
Cricket Crockett

Cricket on the Hearth (1967) … Cricket Crockett (voice)
 1967 Saint Joan (TV Movie)
Charles, The Dauphin
 1967 It!
Arthur Pimm (as Roddy MacDowall)
 1967 The Cool Ones
Tony Krum
 1967 The Adventures of Bullwhip Griffin
Bullwhip Griffin
 1967 The Invaders (TV Series)
Lloyd Lindstrom

The Experiment (1967) … Lloyd Lindstrom
 1964-1966 Bob Hope Presents the Chrysler Theatre (TV Series)
Harry Carlin / Arthur Biddle / Deerfield Prescott

The Fatal Mistake (1966) … Harry Carlin
Mr. Biddle's Crime Wave (1964) … Arthur Biddle
Wake Up, Darling (1964) … Deerfield Prescott
 1966 L'espion
Agent Adams (as Roddy Mc Dowall)
 1966 Batman (TV Series)
The Bookworm

While Gotham City Burns (1966) … The Bookworm
The Bookworm Turns (1966) … The Bookworm
 1966 Run for Your Life (TV Series)
Gyula Bognar

Don't Count on Tomorrow (1966) … Gyula Bognar
 1966 12 O'Clock High (TV Series)
T / Sgt. Billy Willets

Angel Babe (1966) … T / Sgt. Billy Willets
 1966 Lord Love a Duck
Alan Musgrave
 1965 Inside Daisy Clover
Walter Baines
 1965 That Darn Cat!
Gregory Benson
 1965 The Loved One
D.J. Jr.
 1965 The Third Day
Oliver Parsons
 1965 Ben Casey (TV Series)
Dwight Franklin

When I Am Grown to Man's Estate (1965) … Dwight Franklin
 1964 Kraft Suspense Theatre (TV Series)
Robert ‘Professor’ Benson

The Wine-Dark Sea (1964) … Robert ‘Professor’ Benson
 1964 Combat! (TV Series)
Murfree

The Long Walk (1964) … Murfree
 1964 The Alfred Hitchcock Hour (TV Series)
George / Gerald Musgrove

See the Monkey Dance (1964) … George
The Gentleman Caller (1964) … Gerald Musgrove
 1964 Shock Treatment
Martin Ashley
 1964 The Eleventh Hour (TV Series)
Stanton Maynard / ‘Alec Harnes’

The Only Remaining Copy Is in the British Museum (1964) … Stanton Maynard / ‘Alec Harnes’
 1963 Arrest and Trial (TV Series)
Paul LeDoux

Journey into Darkness (1963) … Paul LeDoux
 1963 Cleopatra
Octavian – Caesar Augustus
 1962 The Longest Day
Pvt. Morris
 1961 The Power and the Glory (TV Movie)
Mestizo
 1961 Play of the Week (TV Series)
Adrian Terry

In a Garden (1961) … Adrian Terry
 1961 Naked City (TV Series)
Donnie Benton

The Fault in Our Stars (1961) … Donnie Benton
 1960 Our American Heritage (TV Series)
Philip Hamilton

Not Without Honor (1960) … Philip Hamilton
 1960 Sunday Showcase (TV Series)
Philip Hamilton

Our American Heritage: Not Without Honor (1960) … Philip Hamilton
 1960 Midnight Lace
Malcolm
 1960 The Subterraneans
Yuri Gligoric
 1960 The Twilight Zone (TV Series)
Sam Conrad

People Are Alike All Over (1960) … Sam Conrad
 1960 The Tempest (TV Movie)
Ariel
 1959 The DuPont Show of the Month (TV Series)
Squeak

Billy Budd (1959) … Squeak
 1959 Oldsmobile Music Theatre (TV Series)

 1959 The United States Steel Hour (TV Series)
Michel

Night of Betrayal (1959) … Michel
 1958 Playhouse 90 (TV Series)
Charles Marlow

Heart of Darkness (1958) … Charles Marlow
 1958 Suspicion (TV Series)

The Imposter (1958)
 1957-1958 Matinee Theatre (TV Series)

White-Headed Boy (1957)
 1952-1958 Kraft Television Theatre (TV Series)
Andy McKenna / Mr. Elton

The Last of the Belles (1958) … Andy McKenna
A Night of Rain (1957)
Emma (1954) … Mr. Elton
 1957 The Alcoa Hour (TV Series)
Max

He's for Me (1957) … Max
 1954-1957 Goodyear Television Playhouse (TV Series)

 1951-1956 Lux Video Theatre (TV Series)
David at 22 / Bellamy Partridge / Pete

Michael and Mary (1956) … David at 22
Salad Days (1952) … Bellamy Partridge
The Blues Street (1951) … Pete
 1956 The Kaiser Aluminum Hour (TV Series)
Clifford Howell

Gwyneth (1956) … Clifford Howell
 1956 General Electric Theater (TV Series)
Leprechaun

O'Hoolihan and the Leprechaun (1956) … Leprechaun
 1956 The Good Fairy (TV Movie)
Waiter
 1954-1955 Kraft Television Theatre (TV Series)

The Silver Box (1955)
 1954 The Elgin Hour (TV Series)
Jamie

Yesterday's Magic (1954) … Jamie
 1951-1954 Robert Montgomery Presents (TV Series)
Pip / Gerald Forbes

When We Are Married (1951) … Gerald Forbes
 1954 General Motors Presents (TV Series)

Bruno and Sydney (1954)
 1954 Armstrong Circle Theatre (TV Series)
Tim McDuff

My Client, McDuff (1954) … Tim McDuff
 1954 Campbell Playhouse (TV Series)

The Shy One (1954)
 1954 Medallion Theatre (TV Series)

 1952 Broadway Television Theatre (TV Series)
Rodney Martin

It Pays to Advertise (1952) … Rodney Martin
 1952 The Steel Fist
Eric Kardin
 1951 Celanese Theatre (TV Series)
Richard Miller

Ah, Wilderness! (1951) … Richard Miller
 1951 Family Theatre (TV Series)
Pvt. Huntington (The Professor)

Hill Number One: A Story of Faith and Inspiration (1951) … Pvt. Huntington (The Professor)
 1950 Big Timber
Jimmy
 1950 Everybody's Dancin’
Roddy McDowall
 1950 Killer Shark
Ted White
 1949 Black Midnight
Scott Jordan
 1949 Tuna Clipper
Alec MacLennan
 1948 Kidnapped
David Balfour
 1948 Macbeth
Malcolm
 1948 Rocky
Chris Hammond
 1946 Holiday in Mexico
Stanley Owen
 1945 Molly and Me
Jimmy Graham
 1945 Thunderhead – Son of Flicka
Ken McLaughlin
 1944 The Keys of the Kingdom
Francis Chisholm – as a Boy
 1944 The White Cliffs of Dover
John Ashwood II as a Boy
 1943 Lassie Come Home
Joe Carraclough
 1943 My Friend Flicka
Ken McLaughlin
 1942 The Pied Piper
Ronnie Cavanaugh
 1942 On the Sunny Side
Hugh Aylesworth
 1942 Son of Fury: The Story of Benjamin Blake
Benjamin – as a Boy
 1941 Confirm or Deny
Albert Perkins
 1941 This England
Hugo, Norman Boy
 1941 Man Hunt
Vaner
 1941 You Will Remember
Young Bob Slater
 1940 Saloon Bar
Boy
 1940 Just William
Ginger (as Roddy McDowell)
 1940 Dead Man's Shoes
Boy
 1940 His Brother's Keeper
Boy (uncredited)
 1939 Poison Pen
Choirboy (uncredited)
 1939 The Outsider
Boy (uncredited)
 1938 Sarah Siddons (uncredited)
 1938 Hey! Hey! U.S.A!
Urchin on Dock (uncredited)
 1938 Yellow Sands
 1938 Convict 99
Jimmy (uncredited)
 1938 Scruffy
Boy (uncredited)
 1938 John Halifax
Boy (uncredited)
 1938 Murder in the Family
Peter Osborne
 1938 I See Ice
Boy (uncredited)

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *